شرکت پوشش پاسیو، ارزش‌ها و باورهای ما

بازدید و طراحی رایگان

بازدید و کارشناسی از پروژه‌ها در تمام نقاط کشور و تهیه برآورد محصولات مصرفی

محصولات با کیفیت

بهره‌گیری از مواد وارداتی با کیفیت تولید شده با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا

قیمت رقابتی

تضمین مناسبترین قیمت در بین رقبا

گارانتی معتبر

گارانتی۳ ساله در برابر عوامل جوی طبیعی و آب‌بندی

۱۰ سال تجربه با تیمی مجرب

سال‌ها تجربه در صنعت طراحی و اجرای نورگیرهای ساختمانی با بهره‌گیری از پرسنل اجرایی متعهد و مجرب

پشتیبانی عالی

پشتیبانی همیشگی و در اسرع وقت حتی بعد از اتمام مدت گارانتی

شرکت پوشش پاسیو در طی سال‌های فعالیت خود تجربیاتی ارزش‌مند در حوزه‌های مختلف ساختمانی به دست آورده است. تیم طراحی و مهندسی شرکت، با بهره‌گیری از ایده‌هایی جدید، محصولاتی کاربردی و مفید را در صنعت نورگیر ساختمان طراحی و اجرا کرده است.

از آن‌جا که توجه به کیفیت ساخت محصول، از جمله فاکتورهای موثر در رضایت‌مندی مشتریان گرامی است، مهندسان ما در شرکت کوشیده‌اند با بهره‌گیری از تجربه‌ی ده‌ساله‌ی خود در زمینه‌ی طراحی و اجرای نورگیرهای ساختمانی، محصولاتی با بهترین کیفیت ارائه کنند.

طراحی‌هایی که در این اواخر به منظور ساخت پوشش انواع نورگیرهای ساختمانی اجرا شده است، افق‌های تازه‌ای را پیش روی معماران، مهندسان و طراحان داخلی قرار داده است. مشتریان و استفاده‌کنندگان از این پوشش‌ها نیز به این ضیافت دعوت‌اند؛ ضیافت تلفیق صنعت و هنر. شما توصیف‌گران‌اید و ما سازندگان. و چه شکوهی است در ارتباط میان آن‌چه شما خواسته‌اید و آن‌چه ما خلق کرده‌ایم.

شرکت پوشش پاسیو کوشیده است تمام محصولات و سازه‌های خود را در مراحل طراحی و اجرا با متر و معیارهایی مشخص تولید کند. آن‌چه در ادامه می‌خوانید، هشت اصل بنیادی است که ارتباط تنگاتنگی با کیفیت محصولات ما دارد. ما کوشیده‌ایم در تولیدات خود:

  • از جدیدترین فناوری‌ها و ابزارهای روز در دنیای تولیدات بهره ببریم.
  • نصب سریع و آسان را مدنظر داشته باشیم.
  • به کمک طراحی سه‌بعدی و با تفکیک اجزای مصرفی، مصالح موردنیاز را برآورد کنیم.
  • با ارائه‌ی ضمانت‌نامه‌ی کتبی بدون قید و شرط و پشتیبانی مادام‌العمر، مهر تاییدی بر گفته‌های خود بزنیم و گامی در راستای آسودگی خیال‌تان برداریم.
  • همواره قیمتی مناسب را در مقایسه با رقبای خود ارائه کنیم.
  • با پرسنل و کادر مجرب و حرفه‌ای در واحد نصب همکاری کنیم.
  • از متریال وارداتی با کیفیتی بالا استفاده کنیم.

تمام این موارد را هم‌چون سوگند پزشکی بقراط، حفظ کرده‌ایم تا امین تصورات و خواسته‌های شما باشیم. آن‌چه پیوند میان ما و شما را محکم می‌کند، خواسته‌های شماست. هر آن‌چه در سر می‌پرورانیم، تصورات شماست. هر آن‌چه بر زبان جاری می‌کنیم کلام شماست و هر آن‌چه که جامه‌ی عمل بر آن می‌پوشانیم، نیاز و سلیقه‌ی شماست. شریک و هم‌گام ما در این مسیر، شما هستید و این همراهی مایه‌ی دلگرمی ماست. چه سعادتی بالاتر از این‌که خواسته‌های شما با دستان توان‌مند مهندسان شرکت پوشش پاسیو جان بگیرد؟ ممنون شماییم که با مایید.