خدمات ما

پوشش سقف پاسیو

نفـوذ آب بـه پنجـره‌هـای سـاختمان بـه هنـگام بـارش بـرف و بـاران از مشکلات جـدی اسـت کـه بـا اسـتفاده از بارانگیرهـا، بـه صـورت کامـل قابـل حـل است. مقاومـت بالا، زیبایـی و نصب سریع و آسان از مزایای بارانگیرها است.

نورگیر حبابی پشت بام

پوشش نورگیر ساختمان راه مناسبی برای کاهش گرد و غبار، جلوگیری از ورود پرندگان، ریزش برف و باران در زمستان است. که علاوه بر این می‌تواند راهکار مناسبی برای استفاده بهینه‌تر از این فضا را برای ساکنین نیز به همراه داشته باشد.  سابقه استفاده از نورگیرهای سقفی در دنیا بسیار طولانی، گسترده و پراهمیت است.

نورگیر مراکز تجاری پوشش پاسیو

در فضاهای اداری و تجاری تعبیه نورگیر و خدمات مرتبط با آن علاوه بر استفاده از نور طبیعی روز باعث کاهش مصرف انرژی برق نیز می‌گردد. همینطور به علت فضای قابل ملاحظه زیر نورگیرها با پوشش زیبا و مناسب و مقاوم می‌توان از آن بهره‌برداری کرد.

خدمات مربوط به سقف پارکینگ

محدودیت فضای پارک اتومبیل در داخل ساختمان‌ها همواره مساله بسیاری از آپارتمان‌ها و مراکز اداری است. در راستای حل این مساله یک راهکار استفاده از فضای بیرونی و مسقف کردن آن‌ها به روشی ارزان و ساده و زیبا با استفاده از خدمات پوشش پاسیو است.

پوشش استخر روباز

خدمات مرتبط با پوشش سقف استخرهای روباز به دو روش متحرک یا ثابت راهکاری است که امکان استفاده از آن را در فصل‌های مختلف سال می‌دهد در ضمن ایمنی، حفظ حریم خصوصی، پاکیزگی و کاهش هزینه‌ آب را هم به دنبال خواهد داشت.

باران‌گیر پنجره

یک راهکار ساده و زیبا برای جلوگیری از نفوذ آب از پنجره‌ها و درب‌های ورودی هنگام بارش برف و باران استفاده از سایبان و باران‌گیر پنجره‌ها و درب‌های ورودی است. همچنین راهکار مناسبی برای جلوگیری از تابش شدید نور خورشید در مناطق گرم است.

سرویس های آلاچیق و پرگولا قابل نصب در فضای باز

آلاچیق‌ها و چترها راهکار مناسبی برای استفاده و لذت بردن از فضاهای باز و سبز محیط زندگی و کار را فراهم می‌کنند. متناسب با محیط زندگی و فضای شما می‌توان انواع آن را پیاده‌سازی کرد.

خدمات نورگیر گنبدی

نورگیرهای گنبدی و هرمی به دلیل نوردهی بالا و زیبایی داخلی و خارجی همواره در بسیاری از ساختمان‌های قدیمی و همینطور مدرن استفاده می‌شوند به خصوص در ساختمان‌های اداری و تجاری که پخش نور مناسب را در تمامی طبقات فراهم می‌کند.

سرویس های سقف کاذب کناف

سقف کاذب یا ثانویه روشی است به وسیله آن می‌توان عیوب سقف اصلی و همینطور تاسیسات و سیم‌کشی‌ها را پنهان کرد. علاوه بر زیبایی و اجرای نورپردازی‌های دکوراتیو، عایق کردن سقف در برابر صوت و حرارت را هم می‌توان پیاده‌سازی کرد.