پوشش سقف پارکینگ اتومبیل

پوشش سقف پارکینگ در بسیاری از موارد پیش می‌آید که ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها فضای کافی برای پارک اتومبیل ندارند یا به طور کلی به هر دلیلی، ممکن است افراد مجبور شوند اتومبیل خود را در فضای باز پارک کنند، مشخص است که تا چه اندازه مفید و کارساز است.

می‌دانیم که پارک خودرو در فضای باز چه معایبی دارد. به عنوان مثال در روزهای بسیار گرم تابستان، نور خورشید موجب داغ شدن ماشین و صندلی‌ها می‌شود. به علاوه اگر رنگ ماشین‌تان تیره باشد، در اثر مجاورت نور مستقیم آفتاب، به مرور زمان شاهد رنگ‌پریدگی آن خواهید بود. یا مثلا پارک کردن خودرو در هوای سرد زمستان می‌تواند عملکرد ماشین‌ را مختل کند. فارغ از این مسئله، پارک خودرو در محوطه و فضاهای روباز، موجب کثیف شدن بدنه‌ می‌شود. به این ترتیب صاحب خودرو مجبور است در فواصل زمانی کوتاه، به کارواش مراجعه کند.

همین چند دلیل، می‌تواند بیان‌گر لزوم استفاده از پوشش سقف پارکینگ اتومبیل باشد. در همین راستا شرکت پوشش پاسیو برای جلوگیری از مشکلاتی که به آن‌ها اشاره شد، تدبیری اندیشیده است. این امر  قطعا برای آپارتمان‌نشینان و افرادی که مشکل جای پارک دارند بسیار خوشایند است.

طراحی پوشش سقف پارکینگ

پوشش پاسیو با طراحی و اجرای پارکینگ‌های سرپوشیده امکانی را فراهم آورده است که افراد بتوانند بدون دغدغه از بارش برف و باران و اشعه‌ی خورشید، اتومبیل خود را در فضای موردنظر خود پارک کنند. هم‌چنین در این شرایط، احتمال برخورد اجسام به خودرو نیز به میزان موثری کاهش می‌یابد.

پوشش سقف پارکینگ با توجه به آن‌چه گفته شد می‌تواند امنیت خاطر را فراهم کند و از خودروها در برابر تمام آسیب‌های احتمالی جلوگیری کند. این شرکت کوشیده است به کمک سازه‌های فلزی و هم‌چنین پوشش‌هایی از ورق‌های پلی‌کربنات چندجداره و ورق‌های گالوانیزه، پارکینگ‌های متنوعی را به وجود آورد. طراحی‌های متنوع و زیبای این پارکینگ‌های مسقف از جمله دیگر ویژگی‌هایی است که لازم است به آن‌ها اشاره شود.

مزایای پوشش سقف پارکینگ

اما اگر بخواهیم به شکلی مختصر و مفید مزایای این نوع از پارکینگ‌ها را بیان کنیم می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • زیبایی
  • سرعت در اجرای پروژه
  • آب‌بندی کامل و صد‌درصدی
  • قیمت بسیار مناسب

ویژگی آخر از جمله مواردی است که موجب استقبال افراد از پوشش سقف پارکینگ اتومبیل شده است. نکته‌ی بسیار مهم دیگری که در پایان باید به آن اشاره شود، استحکام این محصولات است. از آن‌جا که ورق‌های پلی‌کربنات مورد استفاده در این محصول، ضد UV است، پس از گذشت زمان هیچ‌گونه تغییر رنگ و یا شکستگی در آن‌ها به وجود نخواهد آمد. تمام این مزایا در کنار هم موجب می‌شوند که شما بتوانید محصولی را خریداری کنید که تا سال‌ها اطمینان خاطر را برای شما به همراه می‌آورد.